35 Yılı aşkın Tecrübe

Megalight Baskı

Megalight Baskı

Megalight afişlerinin 120gr/m2 ağırlığında fibermark, özel afiş değiştiricili megalightlar için üretilen yırtılmaz kağıtdır. Bu baskı kağıtları hava koşulları sebebi ile megalight içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur.

Billboard Baskı

Billboard baskı 120gr su bazlı blueback kağıtlara dijital baskı yöntemi ile basılmaktadır. Bu kağıtlar yağmur ve suya karşı dayanıklı olup billboardlara yapıştırma konusunda kendine özgü tutkallar kullanılmaktadır.

CLP Raket baskı

CLP Raket dijital baskıcılar dilinde daha çok kullanılmakta olsa da orjinali Billboardlardan daha küçük ölçülerde reklam alanlarına sahip ışıklı reklam panosu demektir. CLP ışıklı reklam panosu baskılar için hemen fiyat teklifi alın.

Atatürk Posteri

Yüzlerce Atatürk Posteri arşivimiz bulunmakta. Hepsi de yüksek çözünürlüktür. Baskıya girdiğinde piksel kırılması olmaz. Tüm arşive ulaşmak için mağazamızı ziyaret edin. Hemen bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca kamu, üniversite, askeriye, belediyeler gibi kurumlara yüksek çözünürlüklü arşivimizi satın almak isteyenler bizimle iletişime geçiniz. Bu ayrıcalık sadece Cemre Reklam'da var...

Raşel Kumaş Baskı

Kumaş baskı ürünlerini branda baskı ürünlerinin alternatifi olarak kullanabilirsiniz. Kumaş baskılarda poster, bayrak tarzı büyük ebat ürünler için tercih edilmektedir. Tişört, veya her hangi bir tekstil ürün çeşitlerinde kullanılması uygun değildir. Kumaş baskı ürünlerimizde cephe kaplama, bina giydirme, Atatürk posteri ve bayrak gibi büyük ebat baskılar için tercih edilir. 3 Farklı kumaş türüne baskı yapılmaktır.

Neden Cemre Reklam?

Ürünlerimizi Keşfetin

Cemre Reklam 35 yıllık tecrübesi ile sizlere profesyonel baskı hizmeti sunmakta.
İhtiyacınız olan ürünler için hemen bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Atatürk Posteri

Yüzler Atatürk Posteri arşivimiz bulunmakta. Hepsi de yüksek çözünürlüktür. Baskıya girdiğinde piksel kırılması olmaz. Tüm arşive ulaşmak için mağazamızı ziyaret edin. Bize ulaşın.

Pankart

Avrupanın en kaliteli malzemesi olan ORACAL ile Folyo baskılarınız artık daha canlı ve daha kaliteli, Folyo baskı fiyatları için dijital baskı fiyatlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Raşel Kumaş

Büyük ebat kumaş üzerine dijital baskı çözümlerinize ortak oluyoruz. Siz hayal edin biz istediğiniz yeri kaplayalım. Günlük üretim kapasitesi 5.000m2 ile siparişleriniz kısa sürede hazır

Megalight Baskı

Sabit afiş sergilenen modellerin yanı sıra, afiş değiştirici mekanizması olan modellerde bir yüzeyde 3 afiş sergilenebilmektedir.

Megalight

Megalight afişlerinin 120gr/m2 ağırlığında fibermark, özel afiş değiştiricili megalightlar için üretilen yırtılmaz kağıtdır. Bu baskı kağıtları hava koşulları sebebi ile megalight içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur.  Tek parça olarak baskı yapılır. Baskı tekniği olarak dijital baskı uygulanır.

Megalight’lar genellikle Ataşehir, Levent, Beyoğlu, Çekmeköy, Fatih, Başakşehir, Beylikdüzü gibi İstanbul’un önde gelen ilçelerinde bulunur.

Megalight ölçü, boyutları ve en çok kullanım alanları

Afiş değiştiricili megalightlar, 120 gr/m2 ağırlığında özel olarak üretilen dayanıklı poster kağıdına basılmaktadır.
Bu kağıt Megalight içerisinde hava koşullarına bağlı olarak değişen ısıya uyumludur. Megalight afişleri tek parça olarak dijital baskı tekniği ile basılır.
245cm x 341cm ölçülerindedir.

Megalight afişlerinin 120 gr/m2 ağırlığında fibermark yırtılmaz kağıt kullanılır.

TEK TIKLA ARA X - KARAGÖZ MEDYA Web Tasarım. SEO