CEMRE REKLAM, Dijital Baskı Fiyatları
Türkiye'nin en ekonomik ve kaliteli reklamcısı.

Cemre Reklam Dijital Baskı Fiyatları

Dijital baskı fiyatları

VUTEK ve HP Latex ile yüksek kalite ve yüksek hız ile dijital baskılarınıza hem renk hemde kalite geliyor. Dijital baskı fiyatlarımızı inceledikden sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Ucuz Dijital Baskı Fiyatları Bizde...

Kurumsal firmaların ve esnafların vinil baskıları, folyo baskıları, onewayvision baskıları, billboard baskıları ve diğer baskı çeşitleri için dijital baskı fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Dijital Baskı ürün yelpazesi geniş olduğu için listede bulunmayan ürün ve fiyatlarınız için bizimle hemen iletişime geçiniz.

Dijital baskı fiyatlarımızda m2 bazında fiyatlandırılmıştır. Vinil baskı fiyatları, Folyo baskı fiyatları, Billboard baskı fiyatları gibi buna benzer ürünlerin fiyatları oluşmaktadır. Emlak afişleri, doğalgaz afişleri gibi afiş ürünlerini mağazamızdan görebilirsiniz. Dijital baskı fiyatlarımızda KDV dahil değildir. Fiyat listemizde tasarımları hazır olan baskılar için geçerlidir.

 

Dijital Baskı Fiyat Listesi

Baskı Ürünleri10m2 +11-49m250-99m2100-250m2
280gr vinil branda baskı20 TL17 TL16 TL13 TL
380gr vinil branda baskı22 TL18 TL16 TL14 TL
440gr vinil branda baskı25 TL22 TL20 TL16 TL
510gr avrupa vinil branda baskı28 TL25 TL23 TL19 TL
Folyo baskı30 TL28 TL25 TL22 TL
One way vision baskı34 TL32 TL29 TL26 TL
Bez afiş baskı23 TL20 TL15 TL12 TL
     
Kağıt Ürünleri1-30ad31-50ad51-100ad100ad üzeri
Billboard baskı fiyatı30 TL26 TL20 TLBizi arayın
CLP raket reklam panoları20 TL17 TL15 TLBizi arayın

Son güncelleme: 27.01.2020

250 metrekare üzeri siparişleriniz için lütfen bizden fiyat teklifi alınız.

Billboard baskılarınızda ister tek parça isterseniz 4 parça olarak basılır.

200 TL ve üzeri tüm siparişleriniz İstanbul Avrupa bölgesine ücretsiz kargo ile adrese teslim edilir.

Fason baskılarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Cemre Reklam İletişim

Tel: 0212 630 20 20
Gsm: 0532 059 20 20

Dijital baskı fiyatlarımız sabit olan fiyatlarımızdır. Dijital baskı'da yaptığımız kampanyaları takip etmek için Blog sayfamızı yada mağzamızı takip edip inceleyebilirsiniz.
Fiyat listemizde yazan fiyatlar üzerinden bizden fiyat alamazsınız.
Cemre Reklam dijital baskı fiyatlarımızda dolar'dan Türk lirasına geçiş yapmıştır. Bundan sonra dijital baskı fiyatlarınızı almak için TL üzerinden hesaplanacaktır.
49m2 ye kadar verilen vinil branda baskı siparişleriniz için ücretsiz dikiş talebinde buluna bilirsiniz.
50m2 ve üzeri siparişlerinizde dikişler ücretlidir.
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Ölçülendirme, Yazı görselleri gibi basit tasarımlarınız ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Profosyonel ve özel tasarımlar için bizden fiyat alabilirsiniz.

Vinil Baskı Fiyatları

Cemre Reklam dijital baskı açık hava reklamcılık sektöründe sizlere her zaman yenilikler katmaya devam ediyor. Büyük ebat dijital baskı merkezimiz de en büyük baskı ebatımız 50 metreye 60 metre kumaş baskı yaparak rekor kırmıştır. Kurumsal firmaların tercihi olan Cemre Reklam Baskı Merkezimizde sizlere kurumsal çözümler sunulmaktadır.

Kurumsal firmaların dışında bireysel müşterilerimize de aynı özveri ile hizmet sağlamaktayız. Vinil baskı düğün, vinil germe m2, iç mekan baskı, kanvas baskı, branda afiş ve online branda baskı gibi daha bir çok kategoriler de sizlere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Dijital Baskı Fiyat listesindeki fiyatlarımızın hesaplamalarını inceledikten sonra açıklamalarına göz atabilirsiniz.

280gr Vinil Baskı

280gr vinil branda ince branda olup genellikle emlak afişleri, doğalgaz afişleri, evlilik pankartlarında kullanılan malzeme cinsidir. Büyük ebatlar için kullanılması önerilmez. Metrekaresi ölçülmesi için soldan sağa ve yukarıdan aşağının ölçüleri alınıp bir biri ile çarpılır. Çıkan ölçü sayısı 0-14 metrekare altında ise o fiyat listesi ile çarppılır. Yaptıracağınız afiş ise soldan sağa ve yukarıdan aşağı alınan ölçü ile birbiri ile çarpılır daha sonra kaç adet yapılacaksa çarpılır. Daha sonra çıkan net ölçü yukarıdaki fiyat listesine göre hesaplanır. Yaptıracağınız afişte ekstra özellikler olacaksa eğer dikiş, kuş gözü gibi özellikler eklenecekse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

440gr Vinil Branda Baskı Fiyatları

440gr  vinil branda baskı fiyatlarınız için bir üstteki gibi aynı şekilde metrekare ve fiyatınızı hesaplayabilirsiniz. Cephe kapalama gibi ekstra uygulamalar için bizimle iletişime geçiniz. Uygulama hizmetleri yerin durumuna göre, yüksekliğe göre fiyatlar değişmektedir.

450gr Avrupa Vinil Branda Baskı Fiyatları

450gr Avrupa vinil branda baskı fiyatlarınız için bir üstteki gibi aynı şekilde metrekare ve fiyatınızı hesaplayabilirsiniz. Cephe kapalama gibi ekstra uygulamalar için bizimle iletişime geçiniz. Uygulama hizmetleri yerin durumuna göre, yüksekliğe göre fiyatlar değişmektedir.

Bez Afiş Baskı Fiyatları

Bez afişlerde de ölçüleri hesaplama şeklide hepsinde aynıdır. Bez afişler için daha önce branda baskılardan önce kullanılırdı. Şuanda günümüz teknolojine uydurularak yeniden baskı için kullanılmaktadır. Bez baskılar yine genellikle küçük ve büyük ölçülerde kullanılmaktadır. Ancak bu bez afişler ekstra olarak dikiş atılması zorunludur. Daha uzun ömürlü olması için

Folyo Baskı Fiyatları

Folyo baskıları genellikle cam ve cephe kaplamalarda kullanılır. Ölçülendirme ve fiyatlandırma şekli diğer ürünlermiz gibi aynı yapılır. Maksimum folyonun baskı ölçüsü 152cm'dir. ölçüsü 152 cm'den fazla olanlar için bindirme payları oluşturmak gerekebilir. Folyo baskılarınız yapıldıkdan sonra bunların uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamaları usta ve profosyonel kişilerin yapması baskılarınızın daha kaliteli olarak gösterir.

One way vision Baskı Fiyatları

One way vision folyolar halk dilinde delikli folyo olarak bilinir. Bu folyonun en önemli özelliği ise içerden dışarıyı görebilir dışarıdan içeriyi gösteremez baskılarınızı net olarak dışardaki insanlar görebilir. Ama sizde dışardan geçenleri daha net ve rahat şekilde görürsünüz.

TOP Call Now ButtonHIZLI İLETİŞİM TEK TIKLA ARA