Dijital Baskı Fiyatları

Dijital baskı, geleneksel baskı yöntemlerine kıyasla daha hızlı, daha ekonomik ve daha esnek bir baskı yöntemidir. Dijital baskıda, baskı işlemi dijital bir dosyadan doğrudan gerçekleştirilir. Bu sayede baskı işlemi daha hızlı ve daha az maliyetlidir.

Dijital baskı fiyatları, baskı yapılacak malzemenin türüne, baskı boyutuna ve baskı adedine göre değişiklik gösterir. Dijital baskı fiyatlarına etki eden diğer faktörler arasında baskı kalitesi, baskı yapılacak malzemenin türü, baskı işlemi için gereken hazırlık süresi ve baskı işlemi sonrası işleme süreci gibi faktörler bulunur. Bu sayfamızda, dijital baskı kaç para, dijital baskı ne kadar, fiyat listesi gibi merak edip aradığınız soruların hepsine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

dijital baskı fiyatları

Dijital Baskı M2 Fiyat Listesi

Baskı Ürünleri 10m2 + 11-49m2 50-99m2 100-250m2
280gr vinil branda baskı 50 TL 47 TL 40 TL 33 TL
380gr vinil branda baskı 62 TL 58 TL 50 TL 44 TL
440gr vinil branda baskı 75 TL 62 TL 60 TL 56 TL
510gr avrupa vinil branda baskı 88 TL 75 TL 70 TL 65 TL
Folyo baskı 80 TL 78 TL 70 TL 62 TL
One way vision baskı 94 TL 82 TL 79 TL 75 TL
Bez afiş baskı 53 TL 40 TL 35 TL 32 TL
Kağıt Ürünleri 1-30 ad. 31-50 ad. 51-100 ad. 100 ad. üzeri
Billboard baskı fiyatı 120 TL 99 TL 90 TL Bizi arayın
CLP raket reklam panoları 99 TL 89 TL 85 TL Bizi arayın

 

Dijital Baskı Fiyatları

250 metrekare üzeri siparişleriniz için lütfen bizden fiyat teklifi alınız.

Ücretsiz kargo için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fason baskılarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Cemre Reklam İletişim

Tel: 0212 630 20 20
Gsm: 0532 059 20 20

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

bizi-arayin

Vinil baskı fiyatları

Cemre Reklam, açık hava reklamcılığı sektöründe her zaman yenilikler sunarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. En büyük baskı ebatlarından biri olan 50 metreye 60 metrelik kumaş baskı ile bir rekora imza atmış olan büyük ebat dijital baskı merkezimizde, kurumsal firmaların tercihleri doğrultusunda çözümler sunulmaktadır.

Sadece kurumsal firmalar değil, bireysel müşterilerimize de aynı özenle hizmet sunuyoruz. Vinil baskı, düğün baskısı, vinil germe baskı, iç mekan baskısı, kanvas baskı, branda afiş ve online branda baskısı gibi birçok kategoride hizmetlerimiz devam etmektedir.

Dijital Baskı Fiyat Listemizdeki fiyatlarımızın hesaplamalarını inceledikten sonra, fiyatların açıklamalarına da göz atabilirsiniz.

280gr Branda baskı fiyatları

280gr vinil baskı, ince bir branda türüdür ve genellikle emlak afişleri, doğalgaz afişleri ve evlilik pankartları için kullanılır. Büyük ebatlarda kullanımı önerilmez. Metrekare hesabı yapmak için ölçüleri soldan sağa ve yukarıdan aşağıya alarak çarpılır. Eğer çıkan ölçü 0-14 metrekare arasındaysa, o fiyat listesiyle çarpılır. Daha sonra kaç adet yapılacağına göre soldan sağa ve yukarıdan aşağıya alınan ölçü ile birbiriyle çarpılır ve çıkan net ölçü, yukarıdaki fiyat listesine göre hesaplanır.

Eğer yapılacak afişte ekstra özellikler istenirse, örneğin dikiş, kuş gözü gibi, ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçtiğinizde mutlaka isteklerinizi belirtin.

450gr. Avrupa vinil branda baskı m2 fiyatları

450 gram uzak doğu ve Avrupa vinil branda baskı, en kalın malzeme türüdür. Bu malzeme, özellikle büyük boyutlardaki reklam panoları için tercih edilir. 450 gram uzak doğu ve Avrupa vinil branda baskı, kalınlığı ve dayanıklılığı sayesinde, her türlü hava koşuluna dayanabilir. Metrekaresi ölçülürken, yine soldan sağa ve yukarıdan aşağıya alınan ölçülerin çarpımı kullanılır. Fiyatlandırma yöntemi, diğer malzemelerde olduğu gibi, ölçülerin 0-14 metrekare altındaysa fiyat listesi ile çarpılması şeklinde yapılır.

440gr Uzakdoğu vinil branda baskı kaç para?

Avrupa ve Uzakdoğu viniller arasında kullanılması ideal olan bu ürün Avrupa vinil branda baskıya göre biraz daha uygun ve dayanıklıdır. 2 ürün arasındaki fark dokuma ve üretimde kullanılan malzemenin kaliteli olmasıdır.

Bez Afiş Baskı Fiyatları

Bez afişlerde de ölçüleri hesaplama şeklide hepsinde aynıdır. Bez afişler için daha önce branda baskılardan önce kullanılırdı. Şuanda günümüz teknolojine uydurularak yeniden baskı için kullanılmaktadır. Bez baskılar yine genellikle küçük ve büyük ölçülerde kullanılmaktadır. Ancak bu bez afişler ekstra olarak dikiş atılması zorunludur. Daha uzun ömürlü olması için

Folyo Baskı Fiyatları

Folyo baskıları genellikle cam ve cephe kaplamalarda kullanılır. Ölçülendirme ve fiyatlandırma şekli diğer ürünlerimiz gibi aynı yapılır. Maksimum folyonun baskı ölçüsü 152cm’dir. ölçüsü 152 cm’den fazla olanlar için bindirme payları oluşturmak gerekebilir. Folyo baskılarınız yapıldıktan sonra bunların uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamaları usta ve profesyonel kişilerin yapması baskılarınızın daha kaliteli olarak gösterir.

One way vision Baskı Fiyatları

One way vision folyolar halk dilinde delikli folyo olarak bilinir. Bu folyonun en önemli özelliği ise içerden dışarıyı görebilir dışarıdan içeriyi gösteremez baskılarınızı net olarak dışardaki insanlar görebilir. Ama sizde dışardan geçenleri daha net ve rahat şekilde görürsünüz.