CEMRE AÇIK HAVA REKLAM VE İNTERNET REKLAMCILIĞI

Cemre Reklam sektörde 7nci yaşını kutlarken 12 yıllık tecrübesi ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için gece gündüz ekip arkadaşları ile çalışmaktadır. Sektöre dijital baskı ile başlayıp teknolojinin gelişmesi ile aynı anda kendisinide geliştirmeyi başarmıştır. Dijital reklamcılığın önder olma yolunda ilerlemektedir. İstatisklerle Cemre Reklam

DİJİTAL BASKI

7nci yaşına girerken 5 milyon metrekareden fazla baskı yaparak bir çok kurumsal ve bireysel müşterilerimizin çözüm ortağı olduk. Dijital baskı teknolojilerinde her geçen gün kendimizi yeniledik.

GRAFİK TASARIM

Profosyonel tasarım ekibimiz ile sizlerin grafik tasarım ihtiyaçlarınzızın çözüm ortağı oluyoruz. Özel logo tasarımları, Broşür tasarımları, Afiş tasarımları ve Billboard tasarımlarını sizler için profosyonel olarak hazırlamaktayız.

İNTERNET REKLAMCILIĞI

Aylık 1 Milyondan fazla ziyaretçisi olan global haber sitemizde ve Arama motorlarında sizlere çözüm ortağı oluyoruz. Sizlerde internette kaybolmayın.

AJANS HİZ.

Kurumsal firmanızın veya bireysel firmanızın reklamlarını yaptırmak için sizi kapı kapı gezdirmiyoruz. Projenizin tasarım aşamasından baskıya, baskıdan uygulamalarına kadar her konuda sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

LEGEND

  • Dijital Baskı
  • İnternet Reklamcılığı
  • Grafik Tasarım
  • Web Tasarım
  • Ajans Hiz.

İSTATİSKLERLE CEMRE REKLAM

5000000+

METREKAREDEN FAZLA BASKI

7+

YAŞINDA

2500+

PROJE

%98+

MUTLU MÜŞTERİ

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Bizimle çalışmak için hemen teklif alınız

TOP HIZLI İLETİŞİM TEK TIKLA ARA