35 Yılı aşkın Tecrübe

Clp Raket Baskı

CLP Raket Baskı

CLP Raket dijital baskıcılar dilinde daha çok kullanılmakta olsa da orjinali Billboardlardan daha küçük ölçülerde reklam alanlarına sahip ışıklı reklam panosu demektir. CLP ışıklı reklam panosu baskılar için hemen fiyat teklifi alın.

Billboard Baskı

Billboard baskı 120gr su bazlı blueback kağıtlara dijital baskı yöntemi ile basılmaktadır. Bu kağıtlar yağmur ve suya karşı dayanıklı olup billboardlara yapıştırma konusunda kendine özgü tutkallar kullanılmaktadır.

Megalight Baskı

Megalight afişlerinin 120gr/m2 ağırlığında fibermark, özel afiş değiştiricili megalightlar için üretilen yırtılmaz kağıtdır. Bu baskı kağıtları hava koşulları sebebi ile megalight içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur.

Atatürk Posteri

Yüzlerce Atatürk Posteri arşivimiz bulunmakta. Hepsi de yüksek çözünürlüktür. Baskıya girdiğinde piksel kırılması olmaz. Tüm arşive ulaşmak için mağazamızı ziyaret edin. Hemen bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca kamu, üniversite, askeriye, belediyeler gibi kurumlara yüksek çözünürlüklü arşivimizi satın almak isteyenler bizimle iletişime geçiniz. Bu ayrıcalık sadece Cemre Reklam'da var...

Kumaş Baskı

Kumaş baskı ürünlerini branda baskı ürünlerinin alternatifi olarak kullanabilirsiniz. Kumaş baskılarda poster, bayrak tarzı büyük ebat ürünler için tercih edilmektedir. Tişört, veya her hangi bir tekstil ürün çeşitlerinde kullanılması uygun değildir. Kumaş baskı ürünlerimizde cephe kaplama, bina giydirme, Atatürk posteri ve bayrak gibi büyük ebat baskılar için tercih edilir. 3 Farklı kumaş türüne baskı yapılmaktır.

Neden Cemre Reklam?

Ürünlerimizi Keşfetin

Cemre Reklam 35 yıllık tecrübesi ile sizlere profesyonel baskı hizmeti sunmakta.
İhtiyacınız olan ürünler için hemen bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Atatürk Posteri

Yüzler Atatürk Posteri arşivimiz bulunmakta. Hepsi de yüksek çözünürlüktür. Baskıya girdiğinde piksel kırılması olmaz. Tüm arşive ulaşmak için mağazamızı ziyaret edin. Bize ulaşın.

Pankart

Avrupanın en kaliteli malzemesi olan ORACAL ile Folyo baskılarınız artık daha canlı ve daha kaliteli, Folyo baskı fiyatları için dijital baskı fiyatlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Kumaş Baskı

Büyük ebat kumaş üzerine dijital baskı çözümlerinize ortak oluyoruz. Siz hayal edin biz istediğiniz yeri kaplayalım. Günlük üretim kapasitesi 5.000m2 ile siparişleriniz kısa sürede hazır

CLP RAKET BASKI

CLP Raket dijital baskıcılar dilinde daha çok kullanılmakta olsa da orjinali Billboardlardan daha küçük ölçülerde reklam alanlarına sahip ışıklı reklam panosu demektir.

Bu ışıklı reklam panosu otobüs duraklarda, hareketli cadde kenarlarında alış veriş merkezlerinde ve insanların yoğun şekilde yer aldığı her noktada görebilirsiniz. Işıklı olması yoğun olan bölgede etkili reklamlarla daha çok dikkat çekmektedir.

Reklam panosu ayaklı, ışıklı ve hareketlidir. Bu özellikler ile kurumsal firmalar bu alanlarda etkili reklamlar yapabilmesi ve dikkat çekebilmesi için kaliteli yüksek çözünürlüklü baskılar kullanmalıdır. CemreReklam.net olarak sizlere ister iç mekan’da HP Latex baskı kalitesi yada dış mekan baskılarda Vutek baskı makinalar ile yüksek kalite ve hız imkanı sunmaktadır. Dijital baskı sektöründe en çok ışıklı reklam panoları fiyatları farklılık gösterebilir. Bu reklam alanlarında önceliğiniz kalite olmalı.

Işıklı ve Hareketli Durak Panoları

Otobüs duraklarındaki reklam panosu baskılar için billboardlardan daha farklı kağıtlar kullanılmaktadır. Bu kağıtların ismi ise Citylight (Işıklı Raket) baskı kağıdı kullanılmaktadır.  Citylight kağıtlar baskıda renklerin daha canlı olmasını sağlar. çift katlı kuşe olan bu kağıtlar iç mekan ve içi ışıklı ayaklı reklam panolarında daha çok kullanılmaktadır.

Reklam panosu fiyatlarıışıklı pano fiyatlarımızı mutlaka inceleyin ister iç mekan ister dış mekan baskılar ile sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Otobüs Durakları Reklam Pano CLP Raket Ölçüsü Nedir?

Baskı alanı En: 118,5cm – Boy: 175cm

Görünen Alan En: 115cm – Boy: 172cm bu ölçüleri kullanabilirsiniz.

TEK TIKLA ARA