VİNİL BRANDA BASKI

Vinil Branda Baskılarınızı bize bastırın, Kampanyalarımızdan yararlanın CEMRE REKLAM ile
en iyiler arasına girin.

VİNİL BRANDA BASKI

Baskıda HIZ ve Kalite bir arada Vutek Baskı Makinamız ile sizlere daha kaliteli baskılar ve daha hızlı üretim sunmaktayız. Günlük vinil baskı üretim kapasitemiz 5.000 metrekare Sorunsuz renk baskı kalitesi ile sizlere en iyi hizmet vermekteyiz.

Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu..

Branda – Vinil nedir? Nerelerde kullanılır?

Branda (vinil – vinyl) malzeme PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine  dijital baskı yapılır, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

  • Tanıtım veya reklam amaçlı afiş baskı, pankart baskı çalışmaları
  • Sahne baskı
  • Atatürk posterleri
  • Duvar kaplama, dekorasyon
  • Totem baskısı
  • Cephe, bina germe vinil dijital baskı
  • Billboard baskısı
  • Işıklı tablela branda baskısı
  • Siyasi parti başkanları resim posteri baskısı
  • Fuar strand baskısı

gibi pek çok mecrada branda baskı kullanılmaktadır.

Vinil Branda Baskı Nedir

Branda çok uzun zamandan insanlar tarafından kullanılmakta olan bir malzemedir. İşlevsel bir yapısı olduğu dan bir çok alanda kullanılmaktadır. Sonuç olarak ise reklamcılık sektörünün de ilgisini çekmiş ve bu sektöre de giriş yapmıştır.

İlk olarak brandaların üzerine yazı kesilip yapıştırılmış ve bu sayede afişler elde edilmiştir. Fakat brandadan tam anlamıyla kullanabilmek için dijital baskıya geçilmiştir. Dijital baskı sayesinde branda baskı metoti uygulanmaya başlamıştır. Yapı olarak son derece sağlam olan branda, bu özellik ile reklamcılık faaliyetleri için de devam ettirmiştir. Ayrıca esnek bir yapısı olması brandanın kullanım alanını genişletmiştir. Reklam  ile kullanılmaya başladıktan sonra görsel yönden çok iyi sonuçlar alınmaya başlanmıştır. Fiyat olarak başka materyallerden ucuz olması da bir avantajdır. Baskı işlemine doğal tutulmadan evvel beyaz renge sahip olan brandalar, bu rengi sayesinde üzerine her renkte baskı yapılmasına imkan sağlamaktadır.
Beyaz rengin baskıda alt taraftan ayrım edilmemesi ortaya çıkan  olumlu yönde etkilemektedir. Branda baskı metodunda en iyi sonucu alabilmek için, baskı ile uygulanması istenilen görselin de bir o kadar kaliteli olması gerekmektedir. Baskı işlemini gerçekleştiren ekip ve kullanılan ekipman ne kadar iyi olursa olsun baskıya verilecek olan görsel, kaliteli olarak çekilmediyse sonuç tam anlamıyla hüsran olacaktır. Bu yüzden çözünürlüğü yüksek ve kaliteli resimler baskıda kullanılırsa alacağınız sonuçta o kadar iyi olacaktır. Branda baskı işleminde brandaya aktarılmak istenen görüntü dijital ortamda şablon durumuna getirilir. Sonrasında branda dijital baskı makinesinin üzerine yerleştirilir.
Makine solvent bazlı boyayı püskürtme tekniğini kullanarak brandanın üzerine işler ve işlem baskıyı bitirir. Bir süre kurumaya alınan ürün, kuruma işlemi tamamlandıktan sonra kullanıma hazırdır. Genel saygınlık dış mekanlarda kullanılmak üzere üretildiği  boyanın solvent bazlı olması önemlidir. Solvent bazlı boya baskı işleminden daha hızlı kurumakta ve sağlam bir biçimde materyalin içine işlemektedir. Bu sayede daha kaliteli  sağlam bir ürün elde edilebilir. Branda dışarıda rüzgar, su, güneş gibi etmenlere maruz kalacağı için dayanıklı olması istenmektedir. Hem baskıda kullanılan brandanın kendisi hem de üstündeki solvent bazlı boya, bu dayanıklılık kriterini rahatlıkla yerine getirebilmektedir. Bu sayede çok uzun senelar kullanıma imkan sağlamaktadır.

Branda Baskı Nerelerde Kullanılmaktadır ?

İki ayrı kullanım alanı vardır. İç ve dış mekan kullanımına uygun olarak üretilen branda baskı son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir. İç mekan kullanımı için üretilenler de su bazlı boyaların kullanılmasına itina gösterilmesi gerekmektedir. İç mekanlarda kullanıldığında insanlarla dokunama bilme ve koklama ihtimali göz önüne alınarak, insan sağlığına zarar vermeyecek boyalar tercih edilmesi önemlidir. Dış mekanlarda ise solvent bazlı boyaların kullanılmasında bir sorun yoktur.

Branda Baskının Avantajları Nelerdir ?

En büyük avantajı dayanıklı ve ucuz olmasıdır. Her bütçeye uyabilecek seviyedeki maliyeti sayesinde en çok tercih edilen reklam araçlarından bir adetidir. Kullanılan boyalar ve ürünler ana malzemesinin dayanıklılığı sayesinde 5 seneye kadar çıkabilen bir kullanım ömrüne sahiptir.

Reklam ürünü yapının giydirilmesi, iş yerinin tanıtımı, reklam afişleri, kampanya afişleri, ilan afişleri, Branda PVC polyester üzerine dijital baski yapilarak imal edilir. Bu vinil reklam malzemesi uygulanan en etkili ve en ucuz ürünlerden bir tanesidir.

Branda Afiş , Tabela Reklam sektöründe mühim bir yere sahiptir. Firmaların promosyon ve tanıtımlarında, Emlak alım - satım işlerinde, kampanya tanıtımlarında kullanılır. Vinil üzerine Dijital baskı Vinil Afiş veya Branda üzerine folyo kesim ova Branda Afiş olarak kullanılır.

Branda, vinyl baskı, adı üzerinde Brandanın üzerine digital baskı makinaları ile baskı yapılmasına denir. Branda-Vinyl, Digital Baskının vazgeçilmeyen en mühim elemanlarında biridir. Branda, Vinil baskı sağlamlığı, esnekliği, görselliği ve uygun fiyat açısından bir çok alanda kullanılmaktadır. Baskı brandasının rengi beyazdır, bu ürünün üzerine istenilen her türlü görseli baskı yapabilirsiniz.

Dijital baskı, gelişen teknolojinin bütün imkanlarını kullandığından, gittikçe gelişen, kendini yenileyen ve o yüzden de devamlı tercih edilen bir baskı çeşididir. Yüksek çözünürlüklü olduğundan, nihayet derece kalitelidir. Tüm bunların bilincinde olan bizler, uzman kadromuz ve gelişmiş altyapımızla siz iş ortaklarımıza en iyi hizmeti verebilmek ve sektördeki saygınlığımız arkatırabilmek dahilin hdahil bir şeyden taviz vermeden canla başla çalışıyoruz.

Branda baskı

Branda Ne Demek? Branda PVC ( Polivinil klorür ) esaslı bir malzemedir. Türkiye’ de branda ( vinyl ) çok uzun senelerdir, yaklaşık 40 senedır kullanılmaktadır. Digital baskı sektörü oluşmadan evvel yerli üretim brandalar çadır, tente gibi alanların yapımında kullanılırdı. Yerli brandaları 25 sene evvel (20.01.2009) üzerine folyo kesimden ovalar yapıştırılarak , afiş olarak kullanmaya başladu., reklam söktörü bugünlerde brandayı digital baskının vazgeçilmez mahsulü olarak kullanıyor. Brandavinil sağlamlığından dolayı bir çok alanda tercih edilmektedir.

Branda, vinyl baskı, adı üzerinde Brandanın üzerine digital baskı makinaları ile baskı yapılmasına denir. Branda-Vinyl, Digital Baskının vazgeçilmeyen en mühim elemanlarında biridir. Branda, Vinil baskı sağlamlığı, esnekliği, görselliği ve uygun fiyat açısından bir çok alanda kullanılmaktadır. Baskı brandasının rengi beyazdır, bu mahsulün üzerine istenilen her türlü görseli baskı yapabilirsiniz.

Digital Baskı Makinaları: Branda,vinil üzerine digital baskı makinasında baskı yapabilirsiniz. Branda, vinyl üzerine Solvent Bazlı mürekkep kullanarak baskı yapabilirsiniz. Digital baskı makinaları, brandanın üzerine mürekkebi püskürterek baskı yapar. Bu mürekkep kuruduktan nihayetra üzerinden çıkmaz. Çıkması dahilin solvent yada tiner ürünleri kullanmalısınız. Günümüzde brandaların en çok işlendiği teknologi digital baskı teknolojisidir. Günümüzdeki en hızlı baskı yapabilen makina , kabul edilebilir baskı modunda saatte 150m2 ye çıkabilmektedir. Saatte 250m2 ye de ulaşabilen moduda olmasına rağmen alıcı tarafından kabul görecek bir mod olmadığından kullanılmamaktadır. bunun haricindeki makinalar ortalkör saatte 20 ile 40 m2 kabul edilebilir baskı yapabilmektedirler.

Serigraf Makinaları: Branda, vinil üzerine serigraf makinalarında da baskı yapılır. Serigraf tekniği kalıp ile uygulanan bir teknik olduğundan baskı adedinin yüklü miktarda olması gerekmektedir diğer durumda yüksek maliyetli olacaktır. Bu nedenle aynı görselden az sayıda yapılması planlanıyorsa dijital baskıda üretilmesi, çok sayıda yapılacaksa serigraf makinalarında üretilmesi gerekmektedir. Serigraf teknolojiğsi digital baskıdan çok daha hızlıdır. Ploter Makinaları : Baskı tekniği değildir ancak brandanın üzerine folyo kesim tekniği ilede reklam çalışması yapılmaktadır. Bu teknik digital baskı fiyatlarının çok düşmesinden dolayı arkaık kullanılmıyor desek taraflış söylemiş olmayız. Ploter makinalarında folyolar istendigi sekil, ova tipi, renk olarak ayarlanır ve kesimi yapıldıktan nihayetra, brandanızın üzerine aplike edersiniz. Bu mahsul maliyet acısından yüksek olduğu gibi uğraş gerektiren bir iştir.

Dijital branda baskı teknikleri ve uygun biçimleri, Branda baski vinyl germe sistemleri, Brandaya baskı teknolojisi Türkiye’ ye 1991 senesinde getililmiştir, Branda baskı İstanbul adresiniz, montaj ekibi ve ekipmanları Branda baskı Ankara adresiniz aplikasyon malzemeleri Branda baskı İzmir adresiniz Branda baskısı bir çok reklam alanlarında kullanılan vazgeçilmez bir mahsuldür. Vinil baskı esas olarak 3 türtir, Yerli,Avrupa, Uzakdoğu Vinil baskı fiyatları hakkındaki bütün bilgileri firmamızdan edinebilirsiniz. Vinil dijital baskı malzemeleri gramajlarına göre ayrımlılık gösterir Vinil baskı fiyatları malzemenin gramajına ve kalitesine göre değişkendir. Vinil baskı İstanbul dahilinde sıklıkla kullanılan bir mahsuldür. Vinil baskı Ankara montaj ekibimiz bünyemizde bulunmaktadır. Vinil baskı fiyat İstanbul il sınırında ve Türkiye'de en iyi fiyatı taahhüt ediyoruz, Vinyl baskı Avrupa ürünü çok dayanıklı olup uzun seneler kullanılabilir.

Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe en sık olarak kullanılan yöntemlerden bir tanesi de mesh baskı yöntemidir. Genel hatlarıyla vinil baskı ve one way vision baskı tekniklerine benzese de farklı ve önemli bir kaç husustan dolayı bu baskı yöntemlerinden ayrılır.

Dökme ve lamine olarak iki farklı uygulaması mevcuttur. Üzerinde delikler bulunan brandaya baskı yapılması işlemiyle gerçekleştirilir. Dijital baskılarda çok iyi sonuçlar verdiği için sıklıkla kullanılmaktadır. Brandanın üzerinde delikler bulunması, rüzgara karşı daha güçlü ve sağlam durmasına olanak verir. Açık alanlarda, geniş ebatlarla reklam afişi yaptırmak istenildiğinde rüzgar faktörü göz önünde bulundurularak, asılacak olan afişin tabiri caizse bir yelken görevi görmesi ve tutturulduğu bina ya da yapıya zarar vermesini engellemek adına brandanın yüzeyi eşit aralıklar ve eşit büyüklüklerde deliklerle açılmıştır.

Bu sayede rüzgarı içinden daha kolay geçirecek ve bahsettiğimiz yelken etkisini en aza indirecektir. Baskının yapılması istenilen resim, yazı ya da logonun brandaya uygulanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle reklam amaçlı kullanıldığı için hiç bir harf, logo ya da detay içerik delikli bölgeye denk gelmemelidir. Bunun olması durumunda pankartta yazan yazının tam anlamı ile okunması problemli olacaktır. Brandanın üzerine aktarılacak olan objenin fotoğrafları çekilirken özen gösterilmelidir. Uygulamada sorun yaşatacak tarzda çekimler yapılmamalıdır. Çok büyük boyutlarda yapılan uygulamalarda, baskı işlemi parçalara ayrılıp sonrasında uygulamanın yapılacağı alanda birleştirilmeleri gerektiği için, baskı işlemi son derece titizlik ve dikkat gerektirmektedir. En küçük bir hata bile resmin bütününde çok büyük problemler yaratabilmektedir.

Mesh Baskı Nerelerde Kullanılır ?

Genellikle dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Binaların dış cephesini komple kapatacak şekilde yapılan uygulamalar mesh baskı ürünüdür. Rüzgarı geçirir olması sayesinde binaya zarar verme ihtimalini ortadan kaldırmıştır. Ayrıca inşaat yapılan binalarda koruyucu amaçlı olarak binanın tüm cepheleri bu malzeme ile kapatılmaktadır. Böylelikle çevreye istemeden de olsa verilebilecek fiziki bir zararın önüne geçilmektedir. Ayrıca geniş camları olan mekanlarda da camların üzerine bu uygulama sayesinde reklamlar yapıştırılmaktadır.

Mesh Baskının Avantajları Nelerdir ?

Mesh baskının delikli yapısı en büyük avantajlarından bir tanesidir. Rüzgarın yoğun olduğu bölgelerde geniş boyutlu reklam afişlerinin uygulanmasını sağlamıştır. Camekan alanlarda kullanılabilir olmasının yanında, en belirgin özelliği dışarıdan bakıldığında içerinin görünmesine izin vermediği gibi içeriden dış dünyanın seyredilmesine herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Ebat olarak son derece geniş yüzeylere dahi uygulanma imkanı tanıması diğer bir önemli avantajı olarak sayılabilir. Brandanın üstüne yapılan baskının kalitesi, müşteri odaklı olarak kullanılabilirliğini arttırmakta ve reklam verenleri memnun etmektedir.
Maliyet açısından da son derece uygun olması, düşük bütçeli reklam sahipleri açısından çok önemli bir unsurdur. Dayanıklı bir yapısı olduğu için uzun yıllar reklam yapma imkanı sunmaktadır. Bir çok yüzeyde kullanıma uygun bir yapısı vardır. Bu sayede gündelik yaşamda bir çok alanda mesh baskı tekniği kullanılarak üretilmiş reklam afişleri ile karşılaşmak mümkündür.
Mech baskı reklam alanında sıkça kullanılan malzemelerden biridir.
Dökme ve lamine olarak iki ana grupta olan bu malzeme dijital baskıda iyi sonuçlar vermektedir. Oldukça fazla çeşitte ölçüleri bulunması ve eşit aralıklı delikleri sayesinde çok rüzgarlı havalarda açık alanlara asılarak reklamlarınızı rahatça yapabilirsiniz. Bir çok yerde görmüşsünüzdür. İnşaat ve tadilat alanlarında çevre tedbiri olarak da kullanılır. Özelliği sayesinde hem koruma hem de dijital baskı yapılarak reklamda yapılabilmektedir. Her ebatta malzeme bulunması ve büyük ebatlarda baskı yapılabilmesi oldukça iyi bir avantajdır.

Cemre Reklam Dijital firması olarak sizlere istediğiniz alanlarda kullanmak üzere ve üzerinde istediğiniz şekilde reklamınızın yer aldığı dijital olarak en iyi kalitede basılmış ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca son günlerde yaygınlaşan cam kaplı mekanlarda dışarıdan içerinin görünmesini engeller ve aynı zamanda reklam amaçlı olarak yine kullanılabilir. www.cemrereklam.net olarak sizlere mech baskı konusunda da yardımcı olmaktayız.  Aradığınız kalite ve hizmeti en iyi şekilde bulabileceğiniz firmamızda sadece iş yerimizde değil internet üzerinden de ürünleri inceleyebilir, isterseniz siparişinizi müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yapabilirsiniz.

Mech baskı reklam alanında sıkça kullanılan malzemelerden biridir.
Dökme ve lamine olarak iki ana grupta olan bu malzeme dijital baskıda iyi sonuçlar vermektedir. Oldukça fazla çeşitte ölçüleri bulunması ve eşit aralıklı delikleri sayesinde çok rüzgarlı havalarda açık alanlara asılarak reklamlarınızı rahatça yapabilirsiniz. Bir çok yerde görmüşsünüzdür. İnşaat ve tadilat alanlarında çevre tedbiri olarak da kullanılır. Özelliği sayesinde hem koruma hem de dijital baskı yapılarak reklamda yapılabilmektedir. Her ebatta malzeme bulunması ve büyük ebatlarda baskı yapılabilmesi oldukça iyi bir avantajdır.

Cemre Reklam Dijital firması olarak sizlere istediğiniz alanlarda kullanmak üzere ve üzerinde istediğiniz şekilde reklamınızın yer aldığı dijital olarak en iyi kalitede basılmış ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca son günlerde yaygınlaşan cam kaplı mekanlarda dışarıdan içerinin görünmesini engeller ve aynı zamanda reklam amaçlı olarak yine kullanılabilir. www.cemrereklam.net olarak sizlere mech baskı konusunda da yardımcı olmaktayız.  Aradığınız kalite ve hizmeti en iyi şekilde bulabileceğiniz firmamızda sadece iş yerimizde değil internet üzerinden de ürünleri inceleyebilir, isterseniz siparişinizi müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yapabilirsiniz.

TOP HIZLI İLETİŞİM TEK TIKLA ARA