Profosyonel Dijital Baskı Teknolojileri ile,En Kaliteli Baskılar ile Folyo Baskılarınızı
basıyoruz. İster İç Mekan İsterseniz Dış Mekan Baskılar

FOLYO BASKI

İster İç Mekan İster Dış Mekan Kaliteli Baskılar İle Reklamlarınıza Canlandıracağız

PVC ürün olan folyo reklam, tanıtımlarda ve dekorasyon sektöründe farklı tekniklerde kullanılan bir malzemedir. Folyo ürünü en çok baskı ve reklam sektöründe kullanılmaktadır.

Neden Cemre Reklam'ı tercih etmelisiniz? Çünkü Cemre Reklam uyguladığı kampanyaları hiçbir reklam firmasında bulamazsınız. Üstelik ekonomik fiyat kalitesi ve baskı kalitesi ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için  hızla büyüyen ve ilerleyen baskı teknolojilerini yakından takip etmekte ve o kaliteyi size ulaştırmak için  gece gündüz çalışmaktadır. Bizi tercih ettiğinizde her zaman kazanan siz olacaksınız.

Cemre Reklam sektörde 7nci yılını kutlamaya hazırlanırken  7 yıla yakın zamanda binlerce metrekare folyo baskı yaparak yüzlerce firmanın reklam ve tanıtım işini yüklenmiştir. Hem iç mekan folyo baskı hemde dış mekan folyo baskılar ve uygulamarı  ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Folyo baskı kullanım alanları ise sizlere şöyle sıralayabiliriz.

  • Bina cephe kaplama - Bina cephe giydirme
  • Fuar reklam standları
  • İç mekan tasarımları - İç dekorasyonlar
  • Vitrin reklamları
  • Reklam stickerları
  • Cam folyo giydirme - Cam folyo kaplama

Buradan sonraki yazılar diğer sitemiz olan www.cemrereklam.org sitesinden alınmıştır.

Folyo Baskı Nerede Kullanılır

Folyo ,  kendinden yapışkanlı , arkasında yağlı koruma kağıdı bulunan  reklam ürünlerinde sıklıkla kullanılan  önemli dijital baskı ürünlerindendir. İster folyo üzeri dijital baskı yapılarak , istenirse boş olarak kullanılabilir. Uygulanacak alanın temiz ve pürüzsüz olması uygulama kalitesi açısından önemlidir.

Folyo malzemesi iç mekan folyo ve dış mekan folyo olarak 2’ye ayrılır.

    - İç mekan folyo baskı : Adından da anlaşılacağı üzere iç mekan da kullanılabilinen baskı çeşididir. Su bazlı boyalarla baskı yapılması sebebiyle sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir sorun teşkil etmez.

    - Dış mekan folyo baskı: Dış mekan folyo her türlü hava şartına dayanıklı bir üründür. Folyo üzerine yapılacak olan baskıda solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Bu sayede boyanın dayanıklılık ömrü de arttırılmış olur. Dış mekan folyo baskı düşük maliyetinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. İmal edilen görsel ürün iç mekanda kullanılacaksa dış mekan baskı üzeri laminasyon tekniği kullanılabilir.

 

 

folyo1

folyo1

 

Sizlere sadece iç mekan dijital baskı folyo ve dış mekan dijital baskı folyo işleri değil harf kesim araç yazıları cam yazıları ve uygulama hizmetide veriyoruz. Müşterilerimizi artık kapı kapı dolaşıp her işini farklı reklamcılara yaptırmaktan kurtarıp tek elden tüm reklam işlerinizi üstleniyoruz. Cemre Reklam farkı ile...

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TOP Call Now ButtonHIZLI İLETİŞİM TEK TIKLA ARA