Atatürk Posteri

Atatürk posteri siparişlerinizi ister kanvas (canvas) tual üzerine iç mekan baskı isterseniz büyük ebat Kumaş üzerine Atatürk posteri siparişlerinizi verebilirsiniz. İç mekan baskı makinalarımız hiçbir koku bırakmaz evinizin duvarlarını bu güzel posterlerle süslemek istemez misiniz?

Ayrıca Atatürk posterleri, Türk bayrakları ve diğer doğa posterleri gibi bir çok poster modellerimiz için sayfayı aşağıya doğru kaydırın.

Resimler yüklenirken bilmeniz gerekenlere göz atın.

 1. Sitemiz de gördüğünüz tüm resimler yüksek çözünürlükte olup baskıya uygun versiyonları biz de mevcuttur.
 2. Beğendiğiniz Atatürk posterlerini üzerine tıklayarak daha detaylı görebilirsiniz.
 3. Atatürk posterlerini ister büyük ebat 30 metre’ye 50 metre olarak baskı yaptırabilir. Çözünürlükte her hangi bir problem yaşanmaz.
 4. Büyük ebat Atatürk posterleri 120gr Raşel kumaş üzerine dijital baskı yöntemi ile basılmaktadır.
 5. Saat: 12:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo yapılır.
 6. Beğendiğiniz “Atatürk portresi“ni kanvas üzerine iç mekan baskı makinelerimiz de siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Atatürk resmi – Atatürk portresi– Atatürk tablosu – Atatürk posteri

Atatürk Posterleri Hakkında

Atatürk Posterleri, 1987 yılından günümüze kadar en orjinal ve yüksek çözünürlüklü büyük ebat Atatürk posteri arşivine sahip Burda Dijital Baskı Merkezi ister büyük ebat kumaş (bez) üzerine basılmaktadır. Yüksek çözünürlüklü olduğu için posterlerinizde piksel kırılması veya blur olmadan net olarak basılır. Atatürk posterlerimiz dijital baskı teknolojisi dış mekanlarda kullanılmak için raşel kumaş üzerine basılarak hazırlanır.

Atatürk posterleriniz 4 tarafı dikişler yapılarak zorlanmadan kolayca asabilirsiniz. Raşel kumaşlara yapılan baskıların boyaları akmaz, çamaşır makinelerinde yıkayabilirsiniz. Ayrıca kırışma gibi problemler yaşanmaz isterseniz siz yine de ütüleyebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden en çok tercih edilen ölçüler olarak hazırlanmıştır. Bunun dışında farklı ölçüler de ihtiyaçlarınız için iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Atatürk Posteri Kullanım Alanları ve Kimler Kullanır?

Atatürk posterleri kurum, kuruluş ve özel şahıslar farketmeksizin gönlünde  taht kuran herkes kullanabilir. Büyük ebat posterler genellikle resmi bayramlar, resmi törenler, güvenlik güçleri, Türk Silahlı Kuvvetleri, belediyeler, eğitim kurumları gibi daha bir çok ismini sayamadığımız kurum ve kuruluşlar bina ve cephe giydirme, sokaklar süslemede, tören alanlarını süsleme gibi alanlar da kullanmaktadır. İlla kurum veya kuruluş olmanıza gerek yok sizler de evinizin balkonuna mahallenizde sokaklarınızı Atatürk posterleri ile süsleyebilirsiniz.

 • atatürk posterli bayrak
 • büyük atatürk posteri
 • mustafa kemal atatürk poster
 • kalpaklı atatürk posteri
 • 10 kasım atatürk posterleri
 • atatürk posteri yüksek çözünürlüklü
 • bayrak ve atatürk posteri
 • dev atatürk posteri
 • 30 ağustos atatürk posterleri
 • atatürk posteri bez
 • salıncakta atatürk posteri
 • bez atatürk posteri