Mesh Baskı - Delikli Branda Baskı

Mesh Baskı – Delikli Branda Baskı

Mesh baskılar genellikle cephe kaplamalarda kullanılan üründür. Vinil brandaların delikli haline denilmektedir. Orijinal adı ise Mesh baskı olarak bilinmektedir.

Mesh branda baskılar delikli olmasından dolayı büyük ebat cephe kaplamalarında rüzgara karşı daha dayanıklı olur. Aynı zamanda delikli branda olmasından dolayı ön tarafından bakıldığında kullanılmış olan görsel veya reklamı net olarak gösterir arka tarafı göstermez. Arkadan bakıldığında dış mekanı görebilirsiniz. Işık geçirgenliği ile karanlık bir ortam yaratmaz.

Eğer ki büyük ebat bir cephe kaplayacaksanız. Bu işi riske atmamayı düşünmelisiniz. Çünkü büyük ebat baskılar da hem zaman, hem de maliyet açısından sizleri büyük zarara uğratabilir. Bu neden ile profesyonel baskı kurumsal çözümler hizmetler sunan Cemre Reklam ile iletişime geçerek bizlerden en uygun mesh delikli branda baskı fiyatları telifini alabilirsiniz.

Endüstriyel baskı makinelerimiz ile işinizi şansa bırakmıyoruz. Yüksek baskı kalitesi ile sizlere en iyi baskı hizmetini sunmaktadır.

Mesh baskı kullanım amaçları

Mesh baskılar genellikle yeni yapılan inşaatlar da, tadilat yapılan binalar da, Restorasyon yapılan tarihi binalar da büyük ebat baskılar da kullanılmaktadır.

Büyük ebat baskılar da yüksek ısı ile yapıştırılarak yırtılması ve kopması engellenmiş olur. Bu sayede daha daynıklı olmaktadır. Çevresine kolonlar ile dikiş yapılarak asımı daha kolay hale gelmektedir.

Mesh delikli brandalar rulo halinde 50mt, 100mt sarılı rulo halinde VUTEK dijital baskı makinesi ile Ultra yüksek kalitede basmaktayız. Bu da sizlere daha uzun ömürlü kullanma imkanı vermektedir.

Mesh baskı fiyatları

Cemre reklam sizlere endüstriyel baskı makineleri ile profesyonel baskı hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Türkiye’nin her noktasına gönderim ile en uygun mesh branda baskı fiyat teklifi için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Merkez mahallesi Çeşme sokak no: 6 Bahçelievler/ İSTANBUL

Tel: 0212 630 20 20 – 212 630 13 13

Gsm: 0532 059 20 20

Mail: info@cemrereklam.net

Facebook: Cemre Reklam Facebook

Twitter: Cemre Reklam Twitter

Web site: www.cemrereklam.net

TOP HIZLI İLETİŞİM TEK TIKLA ARA