Gösterilen sonuç sayısı: 11

Dijital Baskı

Dijital baskı nedir? Dijital görsellerin, direk çeşitli ürünlerin (branda, folyo, kumaş, kağıt ve vb) üzerine profesyonel baskı işlemine denir.  Tercih edilme sebebi ise gelişen teknoloji ile hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlar. Büyük formatlı ve yüksek hacimli yazıcılar ile mürekkep püskürtülerek yazılır.  Dijital baskı işlemlerinde, ofset baskı yöntemine göre daha hızlı baskıya alınması ve metal kalıpların olmaması nedeni ile tercih edilir. Büyük ebat dijital baskı siparişleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Dijital Baskı Merkezi

Dijital Baskı Merkezi  firması olarak gelişen ve  globalleşen  çağımızda,  dijital  dünyaya  uygun  bir  tasarım  modeli  ortaya  çıkarmaktayız.  Sektörün  öncülerinden  biri  olma  başarısına  sahip  olan  firmamız,  tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarınızı  tespit  ederek  bir  an  önce  karşılanması  için  elinden  gelenin fazlasını  yapmaktadır.  Görsel  metaryellerin üzerine  kaliteli  baskılar  yapılmaktadır.  Maliyet yönünden de  bu  yola  başvurduğunuz  an  daha  avantajlı  olacağınızı  söylemek  isteriz.  Web sayfamız üzerinde çeşitli  dijital  baskı hizmetlerini görebilirsiniz. Geniş  bir baskı hizmet  ağına  sahip  olduğumuzdan  dolayı  sizlere her  alanda  deneyimli  ekibimiz aracılığı ile istenen dijital baskı hizmetlerini sunabilmekteyiz. Dijital baskının size sunacağı  pek  çok  avantajlar bulunmaktadır.  Bu avantajlara bakıldığında adet,  tür,  tasarım esnekliğinden tutunda  hemen  hemen bir çok  farklı konuda sizlere büyük faydalar sağlamaktadır. Talepleriniz doğrultusunda firmamız kartvizit, broşür, afiş ve sticker gibi hizmetlerde siz değerli müşterilerimize kaliteli  bir  şekilde  dijital  baskı  hizmeti sağlamaktadır. Baskı hızı  oldukça kaliteli ve iyidir.  Uzun  süre  beklemek  zorunda  kalmaksızın istenilen afişlerinizi gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Hem  hız  hem  de  maliyet  yönünden  yüzünüzü  güldürecek avantaja sahip firmamız, Türkiye  de  ilk  defa  online  baskı  merkezi  olarak  hizmet  vermektedir.

Dijital Baskı Nasıl Yapılır?

Dijital baskı işlemi ilk defa yaptıracaklar dijital baskı nasıl yapılır ve dijital baskı işi nedir? sorusunu çok merak ediyor. Kısaca anlatmak gerekirse, Büyük ebat ve az adetli baskılarınızın maliyetinin azaltılması için bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır. Dijital baskı işlemi genellikle vinil branda, folyo, kumaş, duvar kağıdı, mesh branda, ve daha büyük ebat baskılar için kullanılmaktadır.

Dijital Baskı ile Neler Yapılabilir?

Matbaa sektöründen sonra firmaların büyük ebatların ihtiyaçlarını sağlamak için doğmuş bir sektör olup teknolojinin gelişmesi ile kendisini her zaman geliştirmeye devam etmektedir.  Dijital baskı ile yüzlerce farklı ürün yapılabilmektedir. Bunları küçük ve büyük ebat olarak ayırabiliriz. Küçük ebat ürün olarak broşür, sticker, katalog, menü, etiket gibi bir çok ürün yapılabilmektedir. Büyük ebatlar genellikle açık hava reklam sektöründe kullanılmaktadır. Vinil, branda baskı, folyo baskı, mesh,  one way vision, raşel kumaş, blueback billboard, CLP raket, duvar kağıdı ve daha bir çok ürün üzerine baskı yapılabilmektedir.

Dijital baskı iyi mi?

Dijital baskılarda ofset baskılara göre daha seri bir baskı işlemi yapılabilir. Bunun yanında dijital baskılarda oluşan atık miktarı ofset baskıya nazaran daha az olur. Daha da az kimyasal kullanılan dijital baskılar, bu konularda ofset baskıya göre daha avantajlı olur. Fakat tabakada 1 milyon baskıya kadar alınan sonuçlar ile daha ekonomik olan ofset baskı, günümüzün ekonomik baskı tekniği arasında yer alır.

Dijital baskı yapan yerler

Dijital baskı sektöründe hizmet verenler, açık hava reklamcıları, matbaa sektörü ve tekstil sektöründe yapılmaktadır. Büyük ebat baskılar için Dijitalbaskiburda.com ürünlerini inceleyebilirsiniz.