Web Tasarım Yazılım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım

Hosting

Domain

Fiyatlar

Örnek Site

 
Kurumsal Web Sitesi
Dahil
Dahil
399 TL
Kurumsal Ürün Sitesi
Dahil
Dahil
399 TL
Wordpres Web Sitesi
Dahil
Dahil
999 TL
Demo
Özel Tasarım
Dahil
Dahil
1750 TL
Demo
E-ticaret sitesi
Dahil
Dahil
2999 TL
Kurumsal firmalarınızın site tasarımlarında birbirinden fazla bir çok özellikler bulunmaktadır. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 0535 792 25 36 numaradan Whatsapp da iletişime geçebilirsiniz.

web-tasarim

web-tasarim

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

Web sitesi sahip olmak için sizlere ufak bir yaşanmış olayı anlatarak başlayalım.

Amerika'nın bir eyalette küçük ve sıradan bir pizzacı müşterilerine ulaşabilmek için Google'de ilk sayfada telefon numarası ve iletişim bilgileri çıkması için aylık 3.000 dolar bir reklam bütçesi vermektedir. Google için verdiği bu reklamlar aylık kazancını 3 katına kadar çıkardığını gözlemleyen pizzacı her ay devamlı olarak Adwords reklamları vermeye devam etmiştir.

Şimdi sizlerde her gün işletmenizin Google'de ilk sayfada çıkmasını istemez misiniz? Üstelik her ay değil yıllık bu ücreti ödeyerek Google'de yerinizi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızla büyüyen internet sektöründe sizlerde yerinizi mutlaka almalısınız.

Gelirlerinizi daha fazla artırmak için adwords fiyatlarımıza bakabilirsiniz. Adwords reklamların sizlere ne kazandıracağını buradan okuyabilirsiniz.

İnternetteki potansiyele ulaşabilmeniz için size yardımcı olacak Cemre Reklam Web Tasarım hizmetleri, firmalar arasında süren liderlik yarışında sunacağı özel çözümler ve kaliteli uygulamalarla sitenizin bir adım önde başlamasını sağlayacaktır. Web tasarım nasıl yapılır? sorusuna dair uzun yıllara dayanan tecrübesiyle ön plana çıkan Cemre Reklam Web Tasarım ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam ve doğru biçimde belirleyerek en modern tasarımları uygulamaktadır.

Cemre Reklam’ın tasarımını gerçekleştirdiği tüm web siteleri kullanıcı dostu, kolay bir ara yüze sahip, kaliteli ve hızlı bir alt yapıyla hizmet vermektedir. Firmanın ve firmaya ait ürünlerin doğru biçimde tanıtılabilmesi adına internet dünyasına açılan yüzünüz olan web site tasarımları, tema seçiminden içerik oluşturma aşamalarına kadar her noktada firmamızın engin deneyimiyle oluşturulmaktadır. En iyi tasarımı, fonsiyonel bir kullanımla birleştiren Vaav Medya kaliteli ve organik içerikler oluşturarak kısa süre içerisinde sitenizi en üst seviyelere ulaştıracaktır.

WebDesign - web tasarımSizin İçin Neler Yapıyoruz?

  • İhtiyaçlarınızı en doğru ve eksiksiz biçimde değerlendirerek sitenizin nasıl olacağıyla ilgili analizler yapıyoruz.
  • Sizi yansıtan ve en doğru web tasarımını oluşturuyoruz.
  • Firmanızı ifade eden en etkili içeriği sitenize giriyoruz.
  • Fonsiyonel bir site tasarımıyla ziyaretçilerinizin memnuniyetini arttırıyoruz.
  • Rakiplerinizden farklı olmanız için konsept önerilerinde bulunuyoruz.
  • Yüksek kullanılabilirlik esasları doğrultusunda siteler yapıyoruz.

Web Tasarım Hizmetimiz

Cemre Reklam Web Tasarım ekibi almış olduğu tüm işlerde titiz bir çalışma yürüterek öncelikle firmanın ve sektörün analizini yapmaktadır. Sektördeki rekabet oranı doğrultusunda belirlenen stratejilerle bir yol haritası çizen firmamız, bu analizleri müşterileriyle paylaşmakta ve gidilecek olan yolu anlatmaktadır. Teslim aldığımız işlerde en kısa sürede en kaliteli ve titiz çalışmayı yürütme prensibimiz doğrultusunda müşterilerimizi oyalamadan ve bekletmeden işlemlerini tamamlıyoruz. Müşterilerimizle site kurulumunun her aşamasında birlikte hareket ederek belirlediğimiz web site tasarım örnekleri üzerinden en doğru olana birlikte karar veriyoruz.

Web tasarımı ve web yazılımı hizmetlerinin müşterinin ihtiyaçlarının doğru belirlenmesiyle başlayan, en iyi tasarımın seçildiği ve en iyi içeriğin oluşturulduğu dinamik siteler tasarlıyoruz. Web dostu renklerin seçildiği tasarımlarda sizin için bir web sitesi değil bir iş ortamı tasarlıyoruz. Web tasarım firmaları arasından yenilikçi ve son teknolojiyi takip etme özellikleriyle öne çıkan Cemre Reklam ile web siteleriniz uçuşa geçecektir.

Bize yaptıracağınız Web sitelerine hostingleriniz 1 yıl boyunca fiyatlarımıza dahildir.  Üstelik sorunsuz ve hızlı hostingler ile web sayfanızın açılma hızı ile Google'de sizlere artı olarak etki gösterecektir. Google'de sıralamanıza kadar etki gösterir..

Yaptıracağınız web sitelerinde Domainler 1 yıl boyunca ÜCRETSİZ'dir. Domainler her yıl yenilenmesi gerekmektedir. 

Sizlere yapacağımız web sitelerinde sınırsız sayfa oluşturabilme,  sınırsız  resimler oluşturabilme ve sınırsız özellikler ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

Web sitelerin tümü mobil uyumlu responsivedir. Mobil, tablet gibi cihazlardan girenler web sitenizi ziyaret etmesi çok kolay ve kullanışlı olacaktır. Mobil uyumlu responsive olması rakiplerinizden sizleri bir adım önde tutacaktır.

TOP Call Now ButtonTEK TIKLA ARA