SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE REKLAM HİZMETİ

business-social-media-resized

business-social-media-resized

10 yılı aşkın süredir web sayfalarının tasarlanması, sunulması ve optimizasyonlarının sağlanması alanlarında deneyim sahibi olan Vaav Medya tarafından sunulan diğer bir hizmet de Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam Hizmetidir. Sosyal Medya danışmanlığı ile firmanıza değer katan Vaav Medya müşteri potansiyelinizi ciddi oranda arttıracaktır.

Sosyal Medya Yönetimi Neden Önemlidir?

Günümüzde internet kullanıcılarının tamamı popüler olan sosyal medya ağlarından en az bir tanesine üyedir. Bu nedenle site tanıtımlarında sosyal medya yönetimi önemli bir ayaktır. Sosyal medya tanıtım hizmetleri doğru bir biçimde yönlendirilirse site kısa süre içerisinde yüksek tıklama rakamlarına ulaşacaktır. Google aramalarda girilen anahtar kelimeleri sosyal medya hesaplarında arama önceliği uygulamaktadır. Bu nedenle sosyal medya tanıtımları hem bu sitelerin kullanıcı profilinden yararlanabilmek hem de Google aramalarında anahtar kelime gruplarında sosyal medya sayfalarının çıkmasını sağlamak bakımından önemlidir. Dijital medya ajansları arasından deneyimi ve müşterilerine sunduğu ekstra hizmetlerle öne çıkan Cemre Reklam, sosyal medya hizmeti ile firmanıza artı değer kazandıracaktır.

Firmamız Tarafından Sunulan Sosyal Medya Hizmetleri

Cemre Reklam tarafından sunulan sosyal medya hizmetleri aşağıdaki gibidir;

 • Cemre Reklam tarafından sosyal medya reklamları sizin için optimize edilir.
 • Hedef kitle ve marka bilinirliğine uygun biçimde bütçe tespiti yapılır.
 • Şeffaf bir raporlama hizmeti ile sitenizin ve markanızın gelişimini takip edilmektedir.
 • Markanızın pazarlama ihtiyaçlarını tespit ederek sosyal medya reklam hizmeti verilmektedir.
 • Hangi mecrada, hangi kullanıcı kitlesine hangi ürünün sunulacağını titiz bir çalışma sonucunda optimize edilmektedir.

 

Social-Media-Marketing-min

Social-Media-Marketing-min

 

Sosyal Medya Etkinlikleri

Cemre Reklam tüm sosyal medya platformlarının yapısını iyi bilen ve bu mecralarla markanızı en doğru şekilde irtibatlandıracak bir hizmet sunmaktadır. Bunun için;

 • Twitter reklam hizmeti ile ürününüze veya hizmetinize ilgi gösteren kişilere yayınlanır. Böylece kullanıcılar tarafından hesabınızla etkileşim arttırılır ve markanız hakkında daha çok konuşulması sağlanır.
 • Facebook reklamları, reklamınızın uygun profildeki kişilere ulaşması ve bu reklamları ilginç bulacak kişilerin görmesi sağlanacaktır. Reklamların optimizasyonu sayfa beğenmek ya da habere yorum yapmak benzeri Facebook aktiviteleri, yaşanılan şehir, doğum tarihi gibi kullanıcıların paylaştığı bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilir.
 • Youtube reklam hizmetleri, video reklam biçiminde ayarlanan Youtube reklamlarında kullanıcıların benzersiz bir biçimde firmanızla bağlantı kurması sağlanacaktır. Vaav medya youtube kanalınıza abone olan kişilere neler yaptığınızı, bunları niçin yaptığınızı, nasıl yaptığınızı ve yapmayı neden sevdiğinizi gösterecek ve etkili bir sonuç yakalamanıza yardımcı olacaktır. Video reklamlarıyla web sayfanız daha yoğun bir tıklanma rakamına ulaşacak, bu reklamlar marka bilinirliğinin artması ve satış rakamlarını yükselebilmesi için hazırlanacaktır.
 • Linkedin reklamları ile benzer düşünce yapısına sahip olan beyaz yakalı profesyonellere ulaşabileceksiniz. Cemre Reklam Linkedin’i sizin adınıza bir pazarlama aracı olarak kullanacaktır.
 • Foursquare reklam hizmetleri ile reel müşteri kazanabilmeniz için oluşturulacaktır. Bu reklamlarda arama ekranında ve işletmenize yakın olan türde yerlere Check-in yapmış olan hedef kitleye ulaşmak mümkün olacaktır.
 • Instagram reklam hizmetleri ile satış yapabilme potansiyelinizi ciddi oranda arttıracak, ürünlerinizin tanıtımını geniş kitlelere yapabileceksiniz. Cemre Reklam sizin için organik takipçi kazandırmak üzere çalışmalar yürütecektir.
TOP HIZLI İLETİŞİM TEK TIKLA ARA