VUTEK Dijital Baskı Makinası ile, Günlük 2.000 adet billboard baskı kapasitesi VUTEK Baskı makinası ile yüksek kalite ile farkı yaşayın

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec
Launch Date
BURADA VİDEO REKLAMINIZ VEYA AFİŞİNİZ YAYINLANSIN

Billboard Baskı

Billboard baskılarda inanılmaz kampanya

Billboard baskı fiyatları...

120gr Su bazlı Blueback kağıtlara yapılan baskı Billboard baskıdır. Billboard baskı ölçüleri il ve ilçeleri göre değişiklik göstermektedir.  İl ve ilçelerin billboard baskı ve tam ölçülerini blog sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİLLBOARD BASKIDA KAMPANYA

En az 100 adet ve üzeri billboard baskı yaptıran herkese etkinlik ve projenizin reklamlarıda bizden.  Bize ait olan günlük on binlerin ziyaret ettiği haber sitemizde bannerlarınız 7-ile 10 gün arası yayınlanacaktır. Ayrıca bu sayfada proje etkinliğinize kaç gün kaldığı videolu veya banner şeklinde yayınlanacaktır. Ayrıca 200 ve üzeri yaptıran herkese ise yine on binlerin ziyaret ettiği başka bir haber sitemizde bannerlarınız ve videolarınız yayınlanacaktır. Detaylı Bilgi için Lütfen bizi arayınız. 0212 630 20 20

Billboard Baskı Fiyatlarımızın Fiyat Listesi Dijital Baskı Fiyatları Sayfasına Taşınmıştır.  Fiyat Listesini Görmek için Lütfen Tıklayın

 

dijital-billboard-baskı-fiyatları

dijital-billboard-baskı-fiyatları

 

dijital-billboard-baskı-fiyatları

Billboard baskı fiyatlarında ve billboard baskı kampanyalarında Bizden iyisi yok... Sizde billboard baskı yaptırmak ve reklamlarınızın yüzbinlere ulaşmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Blueback Baskı Nerelerde Kullanılmaktadır ?

Dış mekan reklamcılığının en çok uygulandığı adres billboard ve tabelalardır. Blueback baskı da reklam tabelaları ve billboardlar vasıtasıyla kullanılmaktadır. Şehirlerin bir çok noktasına yerleştirilmiş olan billboardlar reklam amaçlı olarak en çok kullanılan yerlerdir. Bu yerlere uygun malzemenin yerleştirilmesi ile gerçek anlamda kaliteli bir tanıtım aracı elde edilmiş demektedir. Dış mekanların reklam amaçlı araçları direk olarak hedef kitlenin gözü önünde yer almaktadır ve bu sayede etkileri de bir o kadar yüksek olmaktadır.

Blueback Baskının Avantajları Nelerdir ?

Bu sorunun en temel ve kısa cevabı, dayanıklılıktır. Zaten blueback su bazlı kağıtların üretim amacı dayanıklılığı sağlamak olduğu için en önemli avantajı da bu olacaktır. Kimyasal etmenlerden faydalanılarak hazırlanılan blueback baskı doğa şartlarına karşı en çok dirence sahip baskı türüdür. Özel yapısı sayesinde yağmur suyunun afişler üzerinde hiç bir etkisi olmamaktadır. Sürekli olarak dış mekanda duracağı için ister istemez güneş ışınlarına fazlasıyla maruz kalan bu alanlar güneşin zararlı etkileri sonucu kolaylıkla rengini ve canlılığını kaybedebilmektedir. Bu bahsettiğimiz durum blueback dışındaki materyaller için geçerli olup, blueback kağıtla üzerinde aynı varsayımı yapmak hata olacaktır. Kalite açısından istenilen tüm şartları yerine getiriyor olması ise unutulmaması gereken bir avantajdır.

Blueback tabelalar günümüzde reklam sektöründe en sık tercih edilen tabela türlerinden biridir. Sokaklarda ve diğer açık alanlarda afişlerin asıldığı ve bir çok kişiye ulaştığı merkez nokta olarak düşünülebilir. Billboardlar için çok çeşitli yöntemler uygulanır. Bunların en sık kullanılanı hareketli olanlardır. Bir kağıt ya da bez afiş üzerine dijital olarak basılan resim ya da reklam hareketli makaralar sayesinde sırayla gösterilebilir. Bunların dışında vizyon ekranda video şeklinde yayınlanan reklamlarda mevcuttur.
Ancak bir çok firma en ekonomik olanı tercih etmektedir. Bunun için belirli özellikte ki kalın kağıtlara dijital baskılar yapılarak sokaklarda ki billboardlara asılır. Sürekli dış ortamda olmasından dolayı hava şartlarına da maruz kalır. Ancak yapılan afişin gerek kağıt kalitesi gerek ise kullanılan boyalar suya dayanıklı özelliktedir. Firmamız olarak siparişlerinizde en iyi sonucu verecek ve tüm kitlelere hitap edecek reklamı sizler için tasarlıyoruz. www.cemrereklam.net adresi sizlere hizmet için kurulmuş ister firmamızda isterseniz internetten modelleri inceleyerek bu bilgiler ölçüsünde ya da kendi düşüncenizi reklamınıza yansıtabilirsiniz.
İyi bir reklam için mutlaka müşteri temsilcilerimiz ile görüşün.

TOP HIZLI İLETİŞİM TEK TIKLA ARA